Tak działo się w naszej szkole w styczniu 2021

Tak działo się w naszej szkole w styczniu 2021

W czasie ferii zimowych „lepiliśmy” bałwana, pamiętaliśmy o dokarmianiu ptaków i przygotowaliśmy życzenia dla naszych babć i dziadków z okazji ich święta.
Nowe półrocze dzięki  #AkademiaGolfa rozpoczęliśmy grą w golfa na szpitalnym korytarzu, a później ochoczo łamaliśmy głowy  nad logicznymi zagadkami w Dniu Łamigłówek.

Ostatni dzień stycznia spędziliśmy biorąc kolejny rok udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. 29. Finał WOŚP upłynął nam pod hasłem „Nasze dzieci grają z…”. I rzeczywiście graliśmy, całym sercem, a właściwie sercami. Przygotowaliśmy papierowe serca na patykach. Ułożyliśmy „Życzenia od serca dla Owsiaka”. Wykonaliśmy plakat „Gramy z sercem” i czerwone serduszka z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego warto pomagać?”. Rama w kształcie serca  i Fotorama posłużyły nam do wykonania pamiątkowych zdjęć. Wszyscy – i dzieci, i pracownicy szpitala, i pracownicy szkoły z ochotą i oczywiście sercem do nich pozowali. Za rok będzie tak samo, a nawet jeszcze lepiej.